aromsa

1982 yılından bu yana faaliyetlerini sürekli geliştiren ve dünyanın önde gelen aroma üreticisi olan Aromsa, gıda sektörünün her alanına başta çok geniş bir aroma portföyü olmak üzere; sos, şurup ve meyve preparatları, ekstraktlar, karamelize şeker, karamel renklendirici, meyve tozları, enzim modifiye süt ürünleri, baharat karışımları tasarlamakta, üretmekte ve sunmaktadır. TGS Kimya 2001 yılından bu yana Aromsa Besin Aroma ve Katkı Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. bayiliğini yürütmektedir.

evonik_250

EVONIK RESOURCE EFFICIENCY GMBH kimyasal madde üretiminde köklü bir geçmişe sahip, Almanya merkezli uluslararası bir kuruluştur.
TGS Kimya, EVONIK RESOURCE EFFICIENCY GMBH Firmasına ait SIPERNAT® & AEROSIL® ve ZEOFREE® markalı Silikon dioksit ürünlerinin Gıda, Tarım ve Yem sektörlerine yönelik distribütörlüğünü 2006 yılından beri sürdürmektedir.
Silikon dioksit ürünleri akışkanlık sağlayıcı ve topaklanma önleyici özelliğinin yanı sıra taşıyıcı etkisi ile sıvı ürünleri tozlaştırma ajanı olarak kullanılmaktadır.

Precheza_250

PRECHEZA Çek Cumhuriyeti’nin en büyük inorganik pigment üreticisi ve bu alanda önemli bir Avrupa üreticisi konumundadır. PRECHEZA firmasının ürettiği en önemli ürün PRETIOX®marka Titanyum dioksittir. 2017 yılından bu yana PRECHEZA firması’nın gıda kalite Titanyum dioksit ürünün temsilciliğini sürdürmekteyiz.
Beyaz pigment olarak dünyada en yaygın kullanılan titanyum dioksit başta gıda, kozmetik ve eczacılık ürünleri ile, boya, plastik ve kağıt endüstrilerinde opaklık ve beyazlık sağlayan inorganik pigment olarak kullanılmaktadır.

vidhi

VIDHI SPECIALITY FOOD INGREDIENTS LIMITED Hindistan’ın gıda kalite sentetik ve doğal renklendiricilerin lider üreticisi konumundadır. Yiyecek, içecek, şekerleme, ilaç, yem, kozmetik ve püskürtmeli mürekkep uygulamalarında müşterilere dünya standartlarında renk çözümleri sunmaktadır. 2004 yılından bu yana VIDHI firmasının gıda kalite su bazlı ve yağ bazlı sentetik renklendiricilerinin distribütörlüğünü sürdürmekteyiz.

Synthitelg

Küresel oleoresin pazarında %30'dan fazla paya sahip olan Hindistan'ın en büyük üreticileri arasındaki Synthite firmasına ait su bazlı ve yağ bazlı capsicum (acı biber ekstraktı) ürünü portföyümüzde bulunmaktadır.

magnavis

Magnavis Temsilciliği